Rozmowy Zielińskiego z Napoli przerwane

Piłka nożna

Piotr Zielińskie od pewnego czasu rozmawiał z działaczami SSC Napoli w sprawie nowego kontraktu. Obie strony nie zdołały do tej pory dojść do porozumienia i wygląda na to, że najbliższym czasie nie zanosi się na kompromis.

Według informacji "La Gazzetta dello Sport", negocjacje Zielińskiego z klubem zostały przerwane. - Rozmawiamy z Zielińskim, ale nie tylko z nim. Kontrakt jest ważny do 2021 roku, ale kwestia jego przedłużenia jest skomplikowana, ponieważ negocjacje zostały przerwane - powiedział jeden z przedstawicieli Napoli.

 

Kontrakt reprezentanta Polski wygasa w 2021 roku, jednak mimo tego Włosi chcieliby podpisać nową umowę. Chodzi im o klauzulę odstępnego, która wynosi obecnie 65 mln euro. Klub chciałby ją podwyższyć do 120 mln. Tym bardziej, że piłkarz jest łączony z Liverpoolem, Chelsea czy Paris Saint-Germain.

 

- Bardzo dobrze czuję się w Neapolu, chociaż jeszcze nie wiem, czy przedłużę kontrakt do 2023 roku - mówił sam zainteresowany w rozmowie z Polsatsport.pl po grudniowym meczu Ligi Mistrzów z "The Reds" (0:1).

 

W tym sezonie Zieliński rozegrał 23 spotkania, w których strzelił trzy gole.

 

W załączonym materiale wywiad z Piotrem Zielińskim po meczu Ligi Mistrzów z Liverpool FC.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze