Modrić nie przedłuży kontraktu z Realem? Wraca sprawa transferu

Piłka nożna
Modrić nie przedłuży kontraktu z Realem? Wraca sprawa transferu
fot. PAP

Luka Modrić szykuje się do zmiany barw klubowych? Według Telemadrid, Chorwat odrzucił pierwszą propozycję przedłużenia kontraktu z Realem Madryt, który traci ważność w 2020 roku. Do gry o pomocnika ma ponownie włączyć się Inter Mediolan. Z włoskim klubem Modrić rozmawiał już latem.

Modrić nie próżnuje w krótkiej przerwie świąteczno-noworocznej. W ostatnich dniach otrzymał nagrodę dla najlepszego sportowca kraju oraz najlepszego sportowca z Bałkanów, wyprzedzając m.in. Serba Novaka Djokovicia.

 

W ostatnich godzinach Chorwat ponownie wrócił na czołówki serwisów, ale tym razem w Hiszpanii. Madrycka telewizja Telemadrid, przekazała informację o odrzuceniu przez Modricia oferty przedłużenia kontraktu z Realem.

 

Obecna umowa traci swoją ważność 30 czerwca 2020 roku. Zgodnie z obowiązującym kontraktem może liczyć na zarobki w wysokości ponad 6 milionów rocznie.

 

- Luka Modrić nie zaakceptował oferty przedłużenia kontraktu z Realem. Czeka na lepszą propozycję finansową - przekazał Telemadrid.

 

Do gry o najlepszego piłkarza świata ponownie włączył się Inter Mediolan. Włoski klub chciał pozyskać Chorwata już latem i cały czas jest jednym z głównych celów transferowych Nerazzurrich.

 

- Nie sądziłem, że może udać się pozyskać Modricia. Dlaczego jednak mamy o tym nie marzyć? Przekazaliśmy im naszą ofertę, a oni wtedy powiedzieli, że muszą skontaktować się z madryckim klubem. Nie byliśmy wtedy gotowi na negocjacje. Być może spróbujemy ponownie. W dzisiejszej piłce wszystko jest możliwe - mówi Piero Ausilio, dyrektor sportowy Interu, w rozmowie ze Sky Sports.

 

Spekuluje się, że przedstawiciele włoskiego klubu są w stanie zaoferować Modriciowi kontrakt w wysokości 10 milionów rocznie.

mt, Polsat Sport, Telemadrid

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze