Skandal w Rosji! Arszawin zdradził żonę z 26-letnią stewardessą?

Piłka nożna
Skandal w Rosji! Arszawin zdradził żonę z 26-letnią stewardessą?
fot. PAP

Andriej Arszawin przeżywa trudny okres. Były zawodnik m.in. Arsenalu czy Zenita trafił ostatnio na pierwsze strony gazet, gdy został sfotografowany na koniu przed jednym z petersburskich klubów. Teraz rosyjskie media donoszą o jego romansie z 26-letnią stewardessą Kariną Neman.

Wraz z początkiem 2019 roku Andriej Arszawin zakończył piłkarską karierę, po trzech latach spędzonych w ekipie kazachskiego Kairatu Ałmaty. W grudniu 37-letni Rosjanin został sfotografowany przed jednym z nocnych klubów w Petersburgu, gdy w stanie upojenia alkoholowego jeździł konno po ulicy. Towarzystwa dotrzymywało mu wówczas nie tylko zwierzę, ale również dwie kobiety. Jedną z nich była Neman, z którą - jak się okazuje - Arszawina łączy bliższa relacja.

 

Rodzime media donoszą bowiem o romansie piłkarza z młodą stewardessą. Profesja 26-latki jest o tyle istotna, że żona Arszawina - Julia Baranowska - postanowiła pozwać linie lotnicze, w których pracuje kochanka jej męża. Wszystko ze względu na fakt, że ostatnio została ona wyproszona z pokładu samolotu wraz z nianią i dziećmi, ponieważ miała nie stosować się do poleceń załogi. Nie wiadomo jednak czy w skład tej ostatniej wchodziła wówczas Neman.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Карина Неман (@aircraftsky) on Oct 5, 2018 at 8:13am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Карина Неман (@aircraftsky) on Aug 25, 2018 at 10:42am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Карина Неман (@aircraftsky) on Aug 1, 2018 at 11:42am PDT

 

Andriej i Julia pobrali się w 2016 roku. W przeszłości media plotkowały o kryzysie w ich małżeństwie. Nie wiadomo czy przygoda Arszawina ze stewardessą zakończy się rozwodem.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze