Trener Kołeckiego prowokuje Pudzianowskiego! Kamień ugotowany? (WIDEO)

Sporty walki

Gala KSW 47 odbędzie się dopiero 23 marca, ale temperatura przed hitowym starciem Mariusza Pudzianowskiego (12-6-1NC, 5KO, 2 SUB) z Szymonem Kołeckim (6-1, 6 KO) już rośnie. Podkręcaniem atmosfery zajęli się nie sami zainteresowani, a szkoleniowiec mistrza olimpijskiego Mirosław Okniński. Trener Kołeckiego postanowił zdradzić receptę na... ugotowanie kamienia.

Mirosław Okniński w przeszłości miał okazję współpracować z Pudzianowskim. To własnie z tym szkoleniowcem wielokrotny mistrz świata strongman rozpoczynał przygodę z wszechstylową walką wręcz. Pod skrzydłami Oknińskiego Pudzianowski pokonał m.in. Marcina Najmana oraz Yusuke Kawaguchiego.

 

Drogi obu panów rozeszły się w 2010 roku po porażce "Pudziana" z Timem Sylvią w Stanach Zjednoczonych. Od tego czasu szkoleniowiec bardzo często i negatywnie wypowiadał się na temat kariery byłego podopiecznego.

 

Aktualnie z Oknińskim współpracuje kolejny rywal Pudzianowskiego - Szymon Kołecki. Pod jego wodzą mistrz olimpijski wygrał sześć pojedynków i pokazał się z dobrej strony w przegranej walce z Michałem Bobrowskim.

 

Konfrontacja byłego i obecnego podopiecznego to doskonała okazja, aby powbijać szpileczki Pudzianowskiemu. Okniński bierze czynny udział w promocji pojedynku. W swoim najnowszym nagraniu postanowił przedstawić receptę na... ugotowanie kamienia. Oczywiście materiał nawiązuję do słów, które dość często wypływają z ust Pudziana podczas wywiadów: "Cierpliwy to i kamień ugotuje".

 

Receptę na ugotowanie kamienia znajdziecie w poniższym materiale!

 

 

W załączonych materiałach wideo wywiady z bohaterami hitowej walki gali KSW 47!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze