KSW: Juras rozpoczął przygotowania do walki? (WIDEO)

Sporty walki
KSW: Juras rozpoczął przygotowania do walki? (WIDEO)
fot. KSW

Łukasz Jurkowski (16-11, 4 KO, 6 SUB) najprawdopodobniej będzie kolejnym bohaterem gali KSW 47. Zawodnik w mediach społecznościowych zaprezentował migawkę z treningu z Robertem Złotkowskim z dopiskiem: "Kolejne przygotowania do walki w tym samym składzie trenerskim". Z kim może "Juras" zmierzyć się już 23 marca w Łodzi?

Jurkowski w 2017 roku powrócił po ponad sześcioletniej przerwie. Od tamtej pory stoczył dwa pojedynku. Na gali KSW 39 pokonał niejednogłośną decyzją sędziów Rameau Thierry'ego Sokoudjou, a w marca 2018 roku na KSW 42 ze względu na kontuzję nie był w stanie przystąpić do drugiej rundy konfrontacji z Martinem Zawadą.

 

Jurkowski nie ukrywał, że najprawdopodobniej zobaczymy go jeszcze w klatce KSW. Wszystko wskazuje na to, że kolejną zawodową walkę 37-latek stoczy już podczas KSW 47. W mediach społecznościowych "Juras" zamieścił wideo, w którym sugeruje, że powoli rozpoczyna przygotowania do swojego występu.

 

- Kolejne przygotowania do walki w tym samym składzie trenerskim - napisał przy wideo z fragmentem treningu z Robertem Złotkowskim, który odpowiada za jego stójkę.

 

 

Najbliższa gala największej polskiej organizacji odbędzie się 23 marca w Łodzi.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze