Gwiazdy Gali Mistrzów Sportu na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Inne
Gwiazdy Balu Mistrzów Sportu (GALERIA)
Galeria zdjęć (23)

Gala i Bal Mistrzów Sportu to spotkanie gwiazd sportu, kultury, mediów, biznesu i polityki. Finał 84. Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu zgromadził w sobotni wieczór ponad 600 gości. Zobaczcie jak prezentowali się na "ściance" Bartosz Kurek, Ewa Bilan-Stoch, Anna Lewandowska, Anita Włodarczyk wiele innych gwiazd. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Czerwony dywan, ścianka sponsorska, kilkudziesięciu fotoreporterów - tak wyglądało dojście do sali balowej hotelu DoubleTree by Hilton, gdzie w sobotni wieczór spotkali się uczestnicy Gali Mistrzów Sportu.

 

Siatkarze przyszli w jednakowych, "firmowych" garniturach, ale oczywiście ich partnerki już nie. Anna Lewandowska była sama - Robert przebywa ze swoją drużyną na zgrupowaniu. Oczywiście bez Kamila była również Ewa Bilan-Stoch.

 

Obie panie zaprezentowały czarne kreacje, ale w zupełnie innym stylu. Jak były ubrane inne gwiazdy, kto z kim przyszedł? Zapraszamy do "ściankowej" galerii z Gali i Balu Mistrzów Sportu. Mamy dla Was zdjęcia wielu gwiazd. Tych obecnych i tych trochę starszych. 

B., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze