"Duży szacunek dla pana z Legii Warszawa, który chce pomóc Wiśle Kraków"

Piłka nożna

Zdenek Ondrasek, który od 1 stycznia jest piłkarzem FC Dallas, w kilku słowach skomentował ostatnie zamieszanie wokół Wisły Kraków. Docenił również postawę Bogusława Leśnodorskiego.

Ostatnie wydarzenia związane z Wisłą Kraków spowodowały, że wielu zawodników opuściło drużynę. Problemy finansowe w dalszym ciągu są nierozwiązane i nie wiadomo, co będzie dalej z zespołem. Ostatnio klubowi od strony prawnej postanowił pomóc były prezes Legii Warszawa.

- Niestety, było jak było. Życzę sobie, chłopakom i klubowi, żeby było lepiej. Duży szacunek dla tego pana z Legii, że chce pomóc. To znaczy, iż są ludzie, którzy zapomną o fakcie, że oba od lat ze sobą rywalizują. Wierzę z całego serca, iż wszystko będzie dobrze. Chłopaki cieszą się, że w końcu wrócili do roboty. Wszyscy mają wątpliwości, co do przyszłości - powiedział zapytany o sytuację Wisły Ondrasek.

Czech przeszedł z początkiem 2019 roku do FC Dallas. W Wiśle grał od stycznia 2016 roku. Przez trzy lata wystąpił w 69 meczach, zdobył 21 bramek i zanotował 10 asyst.

- Mam plany powrotu do Krakowa już nie jako piłkarz. Życie tu jest fajne. Podoba mi się to miasto, to taka mała Praga. Praga jest jednak dla mnie za duża, jestem chłopakiem ze wsi. Wisła dużo mi dała, dużo mnie nauczyła, więc wspomnienia będą tylko dobre - dodał.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze