Parke i Jewtuszko zrobili show w klatce FEN! Obalenie podczas face-offa

Sporty walki

Podczas gali FEN 23 doszło do pierwszego face-offa Macieja "Irokeza" Jewtuszki oraz Normana Parke'a. Zawodnicy, którzy w przyszłości zmierzą się ze sobą w klatce zrobili prawdziwe "show", a knąbrny Irlandczyk doprowadził do obalenia Polaka!

Norman Parke bez wątpienia wyrobił sobie opinię barwnej postaci w polskim środowisku MMA. Krnąbrny zawodnik zaprezentował się naszej publiczności na gali KSW 39 "Colosseum", gdzie uległ Mateuszowi Gamrotowi (25-6-1-1 NC, 4 OK, 12 SUB), natomiast ich rewanż nie został rozstrzygnięty na korzyść żadnej ze stron. Kolejnym przystankiem Irlandczyka w Polsce był wygrany pojedynek z Łukaszem Chlewickim (14-8-1, 5 KO, 1 SUB), podczas KSW 43. W końcu opuścił on KSW i postanowił przenieść się do FEN, a jego pierwszym przeciwnikiem miał być Mateusz Rębecki (7-1, 2 KO, 4 SUB).

 

Ostatecznie do pojedynku z "Chińczykiem" nie doszło, a teraz na horyzoncie pojawił się dla niego nowy rywal. Jest Maciej "Irokez" Jewtuszko, czyli zawodnik, który również przeszedł z KSW do FEN i z pewnością będzie chciał zacząć swoją przygodę z nową organizacją od zwycięstwa.

 

- Wejdę do klatki z Normanem Parkiem i mam nadzieję, że wydarzy się to jak najszybciej - powiedział podczas gali FEN 23 "Irokez".

 

Obaj zawodnicy zrobili niezłe "show" podczas pierwszego oficjalnego face-offa. Najpierw wymieniali między sobą "uprzejmości", a później... Irlandczyk z północy rzucił się na Polaka, złapał go za nogę i obalił na matę! Później jednak podał mu rękę i obaj opuścili klatkę w dobrych humorach.

 

Pierwszy oficjalny face-off Macieja "Irokeza" Jewtoszki i Normana Parke'a w załączonym materiale wideo.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze