FEN 23: Mordercze kopnięcia na wątrobę! Efektowny nokaut w Lubinie (WIDEO)

Sporty walki

Ta walka od samego początku miała skraść show na FEN 23 w Lubinie. Mało kto mógł się jednak spodziewać, że Szymon Dusza (7-4, 5 KO, 1 SUB) w nieco ponad minutę znokautuje Tymoteusza Łopaczyka (3-1, 2 SUB)!

Zwycięzca sobotniego pojedynku dał próbkę swoich możliwości na poniedziałkowym treningu medialnym. Zaprezentował wtedy niesamowitą szybkość, zapewniając, że to samo zrobi na gali. I tak też było, choć samo zakończenie mogło być zaskakujące.

Łopaczyk przystępował do tego pojedynku bez porażki, ale bardzo szybko został zepchnięty do defensywy. Dusza od początku był niezwykle ruchliwy i trudny do uchwycenia, a dodatkowo zadawał precyzyjne ciosy. Po jednym z nich jego przeciwnik zaczął rozpaczliwie cofać się na siatkę. Było widać, że poczuł jedno z uderzeń.

Dusza już nie wypuścił tej szansy z rąk. Trafił potężnym kopnięciem na wątrobę, Łopaczyk skulił się jeszcze bardziej, a później dołożył dwa kolejne ciosy. Rywal padł na deski, przyjął jeszcze jeden cios, a sędzia przerwał walkę!

Łopaczyk nie mógł pogodzić się z porażką, a Dusza zapisał pierwsze zwycięstwo dla Fight Exclusive Night.