FEN 24: Nie za mało na Araba? Migawka z treningu Wujka Samo Zło! (WIDEO)

Sporty walki

Na gali FEN 24 dojdzie do drugiej w historii organizacji konfrontacji raperów. Arab (1-0, 1 KO), który już ma na swoim koncie jedną walkę, zmierzy się z Wujkiem Samo Zło (0-0). Maciej "WSZ" Gnatowski w Warszawie zadebiutuje w sportach walki. Nie traci jednak czasu i pod okiem Andrieja Mołczanowa zbiera doświadczenie.

Na gali FEN 23 poznaliśmy kilku bohaterów kolejnej odsłony Fight Exclusive Night, która odbędzie się 16 marca na Torwarze. W Warszawie dojdzie m.in. do konfrontacji mistrza kategorii średniej Andrzeja Grzebyka z pretendetem do pasa w kategorii półśredniej Kamilem Gniadkiem. Nie zabraknie także Arkadiusza Wrzoska czy powracającej do startów Kamili Porczyk.

Zestawieniem, które ma podnieść popularność wydarzenia, jest konfrontacja ze świata muzycznego. Gabriel "Arab" Al -Sulwi, który pokonał na FEN 19 Ruby'ego, zmierzy się z Wujkiem Samo Zło! Starszy przedstawiciel sceny muzycznej stara się nadrobić zaległości w świecie sportów walki, ale początki zawsze bywają trudne.

Pod okiem Andrieja Mołczanowa, ośmiokrotnego mistrza świata w muay thai i szanowanego trenera, Wujek Samo Zło szlifuje swoje umiejętności. Na sali treningowej ma okazję skrzyżować rękawice m.i.n. z Janem Lodzikiem, a więc znanym i utytułowanym przedstawicielem K-1. Fragmenty ich spotkania możecie zobaczyć na poniższym wideo:Jak oceniacie szanse Wujka Samo Zło w konfrontacji z Arabem?

 

Nie jest jeszcze do końca jasne w jakiej formule zmierzą się raperzy podczas marcowej gali.

 

W załączonym materiale wideo zapowiedź FEN 24!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie