UFC: Cejudo zadrwił z Dillashawa (WIDEO)

W nocy z soboty na niedzielę TJ Dillashaw (16-3, 8 KO, 3 SUB) może zostać kolejnym podwójnym mistrzem organizacji UFC. Warunek jest jeden, pokonać Henry'ego Cejudo (13-2, 5 KO) posiadającego pas dywizji muszej. Podczas konferencji "The Messenger" zadrwił z rywala.

Cejudo pas kategorii muszej wywalczył w sierpniu w pojedynku z Demetroiusem Johnsonem. Zawodnik z Arizony zaskoczył wszystkich i zdetronizował panującego od kilku lat "Mighty Mouse'a".

 

Dillashaw w listopadzie 2017 roku odzyskał pas dywizji koguciej pokonując Cody'ego Garbrandta. Niespełna rok później pokonał go po raz drugi. Teraz stanie przed szansą zgarnięcia drugiego mistrzostwa. Do tej pory w UFC w jednym momencie podwójnymi czempionami byli Conor McGregor, Daniel Cormier, a obecnie dwa pasy posiada Amanada Nunes.

 

Podczas konferencji przed UFC Fight Night Cejudo postanowił nieco zadrwić z rywala. Przyniósł gumowego węża i zaczął uderzać nim o ziemię. Tym samym przypomniał pamiętny konflikt McGregora z Dillashawem z jednego z sezonów The Ultimate Fighter. Wtedy to Irlandczyk nazwał Amerykanina "little snake in the grass" (mały wąż pośród traw).

 

 

Po wszystkim obaj panowie stanęli twarzą w twarz. Nie doszło do przepychanek, ale atmosfera była napięta.

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu! Gala UFC Fight Night: Cejudo vs Dillashaw w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij