La Gazzetta dello Sport o Piątku: Już tylko godziny!

Piłka nożna
La Gazzetta dello Sport o Piątku: Już tylko godziny!
fot. PAP

To decydujący dzień, czekamy na oficjalne ogłoszenie - tak o sprawie transferowej Krzysztofa Piątka pisze we wtorek z rana "La Gazzetta dello Sport". Polski napastnik najprawdopodobniej w ciągu popołudniu podpisze kontrakt z AC Milan i opuści Genoę za rekordową kwotę.

W poniedziałkowe popołudnie aktualny jeszcze klub Piątka rozegrał spotkanie z... AC Milanem. Ostatecznie klub z Mediolanu pokonał Genoę 2:0. Na placu gry zabrakło Polaka, ale nie ze względu na trwającą sagę transferową, a z powodu pięciu żółtych kartek. We wtorek Piątek najprawdopodobniej podpisze kontrakt z AC Milan.

 

- We wtorek Piątek wsiadł do ciemnego mercedesa przy stadionie w Genui. Wyjazd do Mediolanu miał nastąpić chwilę później, a do celu dotrzeć kilka godzin później - relacjonują przebieg spraw dziennikarze "La Gazzetta dello Sport".

 

- Spotkanie pomiędzy przedstawicielami klubu z Mediolanu a piłkarzem zaplanowano na poranne godziny. Kluczowe decyzje mogą potrwać kilka godzin i zostaną ujawnione trochę później - dodają Włosi.

 

Spekuluje się, że zmiana klubu Piątka będzie rekordowym transferem w historii polskiego piłkarza. Do tej pory bohaterem najdroższej transakcji jest Arkadiusz Milik, który opuścił AFC Ajax zasilając szeregi SSC Napoli za kwotę 32 milionów euro.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie