Babilon MMA 7: Linie lotnicze z Radomia! Rutkowski znowu błyśnie? (WIDEO)

Sporty walki

Daniel Rutkowski (6-2, 5 KO, 1 SUB) w piątek powróci do klatki organizacji Babilon MMA. Podczas 7. edycji w Żyrardowie zmierzy się z Łukaszem Rajewskim (8-4-1NC, 5 KO, 1 SUB). W dotychczasowych pojedynkach pochodzący z Radomia zawodnik imponował swoimi zapaśniczymi umiejętnościami. Zobaczcie w załączonym materiale wideo w jaki sposób poradził sobie z dotychczasowymi rywalami w organizacji Babilon MMA?

Reprezentant klubu Cross Fight Radom w spektakularny sposób wdarł się do organizacji Tomasza Babiloński. Na początek, podczas trzeciej edycji, pokonał przez uderzenia łokciami w drugiej rundzie Mateusza Sińskiego, a w kolejnym pojedynku na gali Babilon MMA 4 już w pierwszej rundzie zakończył konfrontację z Aleksandrem Georgasem. W obu walkach Rutkowski zaprezentował stojące na wysokim poziomie umiejętności zapaśnicze.

 

- Rutkowski to prawdziwy showman i wielki talent. On bawi się tym sportem i ma wielu kibiców - komplementuje zawodnika Babiloński.

 

W kolejnym występie pochodzący z Radomia zawodnik stanie przed największym wyzwaniem w karierze. Na szczycie krajowej kategorii piórkowej zmierzy się z Rajewskim, a ich zestawienie rozpatrywane jest jako konfrontacji dwóch, odmiennych stylów. Czy jest jednak możliwość, że którykolwiek z nich zaskoczy przeciwnika w innej płaszczyźnie?

 

- Ja zaskakuję samego siebie w każdej akcji! Nie mam w głowie ustalonego planu, tylko wyjść i nie popełnić błędu. Muszę pracować od pierwszej sekundy, by odebrać mu chęć do walki - mówi Rutkowski.

 

W załączonym materiale wideo próbka umiejętności zapaśniczych Daniela Rutkowskiego!

 

Transmisja gali Babilon MMA 7 w piątek 25 stycznia:

19:30 - Polsat Sport Fight
20:00 - Polsat Sport i Super Polsat
21:55 - Polsat

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze