Ziyech: Byliśmy lepszą drużyną

Piłka nożna

Myślę, że byliśmy lepszą drużyną. Oni mieli dwie szanse i strzelili dwa gole. Moim zdaniem to jest właśnie ta różnica pomiędzy Ajaksem i Realem w tym momencie - powiedział Hakim Ziyech w rozmowie z Bożydarem Iwanowem po przegranym przez jego zespół meczu 1:2 w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Bożydar Iwanow: Wielka szkoda. Ajax zagrał prawdopodobnie swój najlepszy mecz w tej edycji Ligi Mistrzów, ale jednak przegrany. Co się stało w twojej opinii?

 

Hakim Ziyech: Myślę, że byliśmy lepszą drużyną. Oni mieli dwie szanse i strzelili dwa gole. Moim zdaniem to jest właśnie różnica pomiędzy Ajaksem i Realem w tym momencie.

 

Jeden z naszych ekspertów mawia, że w futbolu decydują detale. W tym meczu też tak było. Popełniliście kilka błędów i straciliście dwa gole. Mieliście też wiele sytuacji, których nie wykorzystaliście.

 

Uważam że mieliśmy pięć, sześć klarownych sytuacji. Oni mieli dwie i zdobyli dwa gole, a my tylko jednego. To jest ta różnica w tym momencie. Przez 90 minut graliśmy jednak dobrze.

 

Nie macie pretensji do polskich sędziów, którzy obsługując VAR dopatrzyli się nieprawidłowości przy strzelonym przez was golu? Mieli rację.

 

Cóż, jeżeli faktycznie tak było, to nic nie można zrobić.

 

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze