Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Siatkarki #Volley Wrocław przystępują do starcia z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz podbudowane dwoma zwycięstwami z rzędu. Ich przeciwniczki w ostatniej kolejce wygrały w pięciu setach z KSZO Ostrowiec, a wcześniej uległy Grotowi Budowlanym Łódź 0:3. Transmisja meczu w Polsacie Sport o godzinie 20.30.

Zdecydowanym faworytem piątkowego spotkania w Bydgoszczy są gospodynie, które do ostatnich meczów fazy zasadniczej przystępują już ze spokojem. Gwarantuje im to duża przewaga nad konkurentkami i pewne miejsce w ćwierćfinale play-off. Bydgoszczanki są na piątym miejscu w tabeli z sześciopunktową przewagą nad szóstym BKS-em Bielsko-Biała. Nie grozi im ani wypadnięcie z szóstki, która będzie walczyć o półfinał, ani bezpośredni do niego awans, który zapewnione mają dwa najlepsze po pierwszej fazie zespoły. 

 

Pierwszy w tym sezonie mecz wygrały bydgoszczanki. Po zwycięstwie 3:1 wywiozły z Wrocławia komplet punktów. Jednak trzy ostatnie mecze LSK w hali Łuczniczka gospodyniom nie wyszły. Rywalizacja z #VolleyWrocław będzie idealną okazją, żeby przełamać serię i wygrać na własnym parkiecie.

 

Wrocławianki nieco zmieniły skład w porównaniu z pierwszą częścią fazy zasadniczej. Po kontuzjach Klaudii Felak i Roksany Wers atak zespołu wzmocniła Roksana Irzemska, a przyjęcie Słowenka Monika Potokar. Przez kilak tygodni wyłączona z gry była także Weronika Wołodko, do drużyny dołączyła więc rozgrywająca Jolanta Kelner. Ostatnie wygrane starcia z KSZO Ostrowiec Św. i Legionovią dodały im skrzydeł. W ekipie z Dolnego Śląska jest mobilizacja, więc w Bydgoszczy tanio skóry nie sprzedadzą.

 

Siatkarki Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz utrzymują solidną formę i regularnie zdobywają punkty na wyjazdach. Trzy ostatni mecz e w halach rywalek wygrały, trzy ostatnie w hali "Łuczniczka" zakończyły się ich porażką. 

 

Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #Volley Wrocław w Polsacie Sport o godzinie 20.30.

 

WYNIKI I TABELA LSK

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze