Memoriał Huberta Jerzego Wagnera po raz piąty w Krakowie

Siatkówka
Memoriał Huberta Jerzego Wagnera po raz piąty w Krakowie
fot. Cyfrasport

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata.

– Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo nasz turniej już po raz piąty zostanie rozegrany w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Kraków. Jestem przekonany, że supernowoczesna TAURON Arena Kraków, najlepsi siatkarze na świecie oraz najlepsi na świecie polscy kibice to recepta na sukces i niezapomniany turniej – podkreślił Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Tuż po nim Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

W tym momencie, oczywiście obok biało-czerwonych, swój udział oficjalnie potwierdziły drużyny Serbii oraz Brazylii. Trwają ostatnie rozmowy nad ustaleniem ostatniego uczestnika turnieju.

Już teraz zapraszamy przedstawicieli mediów na specjalną konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższych tygodniach w Krakowie. Wezmą w niej udział przedstawiciele władz miasta a także organizatora turnieju. W trakcie spotkania poinformujemy o wyjątkowych atrakcjach, jakie będą czekały w tegorocznej edycji Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. W osobnym komunikacie wyślemy do Państwa szczegóły dotyczące miejsca i godziny rozpoczęcia konferencji.

Wszystko o Memoriale: https://fundacjawagnera.pl/

CM, plusliga.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze