Włamanie do domu trenera Leicester! Jego rodzina musiała się ukrywać w łazience

Piłka nożna
Włamanie do domu trenera Leicester! Jego rodzina musiała się ukrywać w łazience
fot. PAP

Brendan Rodgers kilka dni po podpisaniu kontraktu z Leicester City został obrabowany. W należącym do 46-latka domu w Glasgow doszło do włamania. Rodzina menedżera "Lisów" musiała zabarykadować się w łazience.

Żona szkoleniowca Leicester, Charlotte Searle przebywała wraz z sześcioletnią córką w domu gdy doszło do włamania. Około godziny 1.00 w nocy usłyszały one głosy osób chodzących po posesji. Dwóch mężczyzn weszło do sypialni kobiety, a ta chwyciła córkę i zamknęła się w łazience.

Intruzi wykorzystali moment i wynieśli z domu kilka pudełek. Znajdowały się w nich m.in. medale i trofea, które Irlandczyk z Północy zdobył podczas pracy z Celtikiem. Przestępcy już nie wrócili, a kobieta i jej córka mogły wyjść z zabarykadowanej toalety. Policja potwierdziła, że rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Pod koniec lutego Rodgers został szkoleniowcem Leicester City. Wcześniej przez dwa i pół roku prowadził Celtic. Z ekipą z Glasgow zdobył dwa mistrzostwa szkockiej Premiership, dwa Puchary Szkocji oraz trzy Puchary Ligi. Za każdym razem jego podopieczni kończyli sezon z ogromną przewagą nad resztą stawki. W obecnych rozgrywkach zespół z Glasgow również pewnie zmierza po mistrzostwo.

WYNIKI, TERMINARZ I TABELA PREMIER LEAGUE

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze