Uraz Teppana nie jest poważny. Zagra w meczu z Treflem?

Siatkówka
Uraz Teppana nie jest poważny. Zagra w meczu z Treflem?
fot. PAP

Renee Teppan nie dokończył czwartkowego meczu 24. kolejki PlusLigi z GKS Katowice. Estoński siatkarz narzeka na ból pleców. - Będziemy pracować nad tym, by pojechał na najbliższy mecz do Gdańska w jak najlepszej dyspozycji - powiedział jeden z fizjoterapeutów mistrza Polski Tomasz Pieczko.

Teppan od grudnia występował jako podstawowy atakujący PGE Skry, bowiem urazu doznał Mariusz Wlazły. Z meczu na mecz jego forma rosła, a w ostatnich spotkaniach prezentował się naprawdę dobrze i był bardzo ważnym punktem w drużynie mistrzów Polski. Estończyk wyszedł również w pierwszym składzie w czwartkowym meczu przeciwko GKS Katowice, ale w drugim secie musiał zejść z boiska z powodu kontuzji, a zastąpił go Mariusz Wlazły.

- Renee poczuł ból w plecach, w odcinku lędźwiowym. Będziemy pracować nad tym, by pojechał na najbliższy mecz do Gdańska w jak najlepszej dyspozycji - mówi Tomasz Pieczko, jeden z fizjoterapeutów PGE Skry.

Drobne problemy z plecami po meczu z GKS ma też Piotr Orczyk, ale również powinien być do dyspozycji trenera Roberto Piazzy w poniedziałkowym meczu. Przypomnijmy też, że do pełni dyspozycji wracają Artur Szalpuk, David Fiel Rodriguez i Patryk Czarnowski.

 

Mecz Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów w poniedziałek o godzinie 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

 

WYNIKI I TERMINARZ PLUSLIGI

CM, pgeskra.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie