Niespodzianka dla Kurka. Otrzymał... Telekamerę

Siatkówka

Bartosz Kurek nie został wybrany MVP spotkania ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel, które zakończyło się zwycięstwem gospodarzy bez straty seta, ale otrzymał po zakończonym meczu inne wyróżnienie. Z rąk Jerzego Mielewskiego dostał bowiem Telekamerę.

Niespełna miesiąc temu odbyła się uroczysta gala Telekamer, na której nagrodzono największe osobistości telewizyjne. Jedną ze statuetek postanowiono nagrodzić Kurka, który wygrał w kategorii "Człowiek roku". Siatkarz ONICO Warszawa był liderem naszej reprezentacji podczas zeszłorocznych mistrzostw świata, z których wróciliśmy ze złotym medalem. Ponadto sam zainteresowany został wybrany MVP turnieju.

 

To sprawiło, że Kurek mógł cieszyć się z wielu wyróżnień. Triumfował w plebiscytach na najlepszego sportowca roku oraz najlepszego siatkarza roku. Na gali Telekamer nie był obecny, a nagrodę w jego imieniu odebrał inny laureat - w kategorii komentator sportowy - Jerzy Mielewski.

 

Po niedzielnym meczu w PlusLidze, Kurek nie tyko świętował awans do półfinału rozgrywek z ONICO Warszawa, ale także wreszcie odebrał statuetkę.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie