Hurkacz: Będę musiał dać z siebie wszystko, by pokonać Thiema

Tenis

Huber Hurkacz po zwycięstwie nad Matteo Berrettinim awansował do drugiej rundy turnieju ATP w Miami. W piątek zmierzy się z Dominikiem Thiemem, który niedawno triumfował w Indian Wells. - Mój rywal jest w świetnej formie, więc będę musiał dać z siebie wszystko, żeby z nim powalczyć. Będzie to bardzo interesujące spotkanie - zapowiedział Hurkacz.

Emocje nie zdążyły jeszcze opaść po bardzo udanym dla Hurkacza turnieju w Indian Wells. Wrocławianin ma już na swoim koncie zwycięstwo w kolejnym turnieju, tym razem w Miami. Zwycięstwo z Berrettinim pozwoliło mu awansować do drugiej rundy, gdzie czeka już Thiem.

 

- Mój rywal jest w świetnej formie, więc będę musiał dać z siebie wszystko, żeby z nim powalczyć. Będzie to bardzo interesujące spotkanie - powiedział Hurkacz.

 

Znakomite występy Polaka sprawiają, że grono jego kibiców się powiększa. - Mega dziękuję wszystkim za wsparcie. Trzymajcie się! - powiedział Hurkacz.

 

Mecz Huberta Hurkacza z Dominikiem Thiemem zostanie rozegrany w piątek, na drugim co do ważności korcie w Miami - Grandstand.

Będzie to ostatni mecz dnia, w oficjalnym programie organizatorzy informują, że nie zacznie się przed godz. 24 czasu polskiego.

Transmisja z tego wydarzenia w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze