UFC: McGregor zakończył karierę w MMA?

Sporty walki

Conor McGregor (21-4, 18 KO, 1 SUB) nie przestaje zaskakiwać! W ostatnich tygodniach zapowiadało się, że w końcu Irlandczyk powróci do oktagonu, lecz nie doszedł do porozumienia na walkę z Donaldem Cerrone (35-11-1NC, 10 KO, 17 SUB). W nocy z poniedziałku na wtorek w mediach społecznościowych ogłosił zakończenie kariery w MMA... Czy to kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi, czy faktycznie definitywny koniec McGregora w UFC?

Najbardziej rozpoznawalna postać światowego MMA przejdzie na sportową emeryturę? Jeśli byśmy mieli kierować się tylko wpisami w mediach społecznościowych, to McGgregora w oktagonie UFC już nie zobaczymy.

 

W nocy z poniedziałku na wtorek Irlandczyk napisał na Twitterze:

 

"Kochani, szybka informacja. Zdecydowałem się odejść ze sportu powszechnie znanego jako mieszane sztuki walki. Życzę wszystkim moim kolegom po fachu powodzenia. Teraz dołączę do moich kolegów w tym przedsięwzięciu, ale już na emeryturze. Proper Pina Coladas dla moich chłopaków"

 

 

 

Nie wiadomo, czy wpis McGregora należy brać jednak na poważnie. Być może to tylko kolejna zagrywka marketingowa Irlandczyka i próba wynegocjowania kosmicznych pieniędzy za następny występ.

 

Przypomnijmy tylko, że w przeszłości McGregor już ogłaszał zakończenie kariery 19 kwietnia 2016 roku. Doszło do tego w trakcie negocjacji rewanżowej walki z Natem Diazem, która miała się odbyć podczas gali UFC 200. Dwa dni później Irlandczyk odwołał swoją decyzję. Po raz drugi zmierzył się z Diazem podczas gali UFC 202.

 

Po raz ostatni McGregor w oktagonie pojawił się 6 października podczas gali UFC 229, kiedy przegrał z Khabibem Nurmagomedovem. Po walce doszło do awantury pomiędzy drużynami obu zawodników. W efekcie zarówno Irlandczyk, jak i Rosjanin zostali zawieszeni oraz ukarani grzywnami.

 

UFC: Khabib i McGregor poznali kary za awanturę!

 

Transmisja najbliższej gali UFC z udziałem Karoliny Kowalkiewicz od północy w nocy z soboty na niedzielę, 30/31 marca.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze