UFC: Kowalkiewicz otrzymała pseudonim przed najbliższą walką!

Sporty walki

Karolina Kowalkiewicz (12-3, 1 KO, 2 SUB) w nocy z soboty na niedzielę po raz dziewiąty wejdzie do oktagonu organizacji UFC. Dla Polki będzie to jednak występ wyjątkowy, bo wejdzie do klatki z... pseudonimem. Na materiałach promujących galę w Filadelfii przy jej nazwisku widnieje przydomek "Polish Princess", w tłumaczeniu na polski "Polska Księżniczka".

Kowalkiewicz w Filadelfii zmierzy się z Michelle Waterson (16-6, 3 KO, 9 SUB). Starcie z Amerykanką od razu po ogłoszeniu zostało ochrzczone jednym z najpiękniejszy zestawień światowego MMA. Rywalka Polki nosi pseudonim "Karate Hottie", a łodzianka do oktagonu wejdzie z przydomkiem "Polish Princess".
 
Do tej pory Kowalkiewicz nie miała żadnej ksywki. W mediach społecznościowych organizacja UFC jednak przedstawiła nowy pseudonim Polki:
 

Kowalkiewicz powraca do klatki po szybkiej porażce z Jessicą Andrade, ale cały czas jest blisko ścisłej czołówki kategorii słomkowej. Polka notowana jest na szóstej pozycji w rankingu. Waterson natomiast zajmuje dziewiątą lokatę. Amerykanka ma na swoim koncie dwie wygrane walki z rzędu i ewentualne trzecie zwycięstwo może przybliżyć ją do walk o najwyższe cele.
 
Transmisja najbliższej gali UFC z udziałem Karoliny Kowalkiewicz od północy w nocy z soboty na niedzielę, 30/31 marca.
mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze