LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Siatkarki Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz zagrają z Grot Budowlanymi Łódź w drugim meczu o awans do półfinału mistrzostw Polski. Pierwsze spotkanie bydgoszczanki przegrały, ale przed czwartkowym starciem wcale nie stoją na straconej pozycji. W Łodzi pokazały bowiem, że są w bardzo dobrej dyspozycji i sprawiły gospodyniom sporo problemów. Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport o godzinie 20.30.

Bliżej awansu do półfinału są siatkarki Grota Budowlanych, które w Łodzi pokonały bydgoską drużynę 3:0 (26:24, 25:22, 25:22) i potrzebują jeszcze jednego zwycięstwa. Jednak wygrana w pierwszym meczu nie przyszła im łatwo, bo podopieczne Piotra Mateli postawiły bardzo wymagające warunki. W tym sezonie siatkarki Pałacu niejednokrotnie sprawiały niespodziankę, na swoim parkiecie z pewnością znów będą bardzo groźne.

 

W zasadniczej fazie rozgrywek atut własnego boiska w tym wypadku nie grał roli, wygrywały bowiem drużyny przyjezdne. Łodzianki uległy 1:3, by w Bydgoszczy wygrać 3:0. Przed drugim spotkaniem ćwierćfinału są więc dobrej myśli.

 

- Musimy zagrać nieco spokojniej niż u siebie. Potrzeba nam więcej skupienia i koncentracji. W tym sezonie przytrafiło się nam kilka bolesnych wpadek, nie chcemy ich więcej - mówi środkowa Grot Budowlanych Gabriela Polańska.

 

W półfinale mistrzostw Polski na zwycięzcę tej rywalizacji czeka już broniący tytułu Chemik Police.   

 

Transmisja meczu Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport o godzinie 20.30.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie