Armia Fight Night 5: Jak Surdyn sięgnął po historyczny tytuł? (WIDEO)

Sporty walki

Patryk Surdyn (4-0, 2 SUB) już w piątek podczas Armia Fight Night 5 po raz pierwszy będzie bronił tytułu mistrzowskiego organizacji Armia Fight Night. W Łomży jego rywalem będzie Sylwester Miller (6-2, 5 SUB), który znajduje się na fali czterech wygranych z rzędu. Jak Surdyn sięgnął po pierwsze, historyczne mistrzostwo AFN? Zobaczcie w załączonym materiale wideo!

Do pojedynku Surdyna z Millerem miało dojść już w przeszłości. Wcześniej ze względów prywatnych Millera do tego starcia nie doszło. Na Armia Fight Night 5 Surdyn początkowo miał zmierzyć się z Jakubem Wikłaczem (8-2-1, 6 SUB), ale kontuzja wyeliminowała z występu reprezentanta olsztyńskiego Arrachionu. Miller bez wahania zajął jego miejsce.

 

- Jestem zawsze w treningu, pracuję ciężko cały rok. Jestem gotowy na Patryka Surdyna i na pewno damy dobrą walkę. Jestem żołnierzem, więc czas by szabla trafiła do odpowiedniego właściciela – krótko mówi Miller, który na co dzień służy w 1. Warszawskiej Brygadzie Pancernej.

 

- W swoich wcześniejszych zawodowych pojedynkach nie byłem faworytem, teraz mogę nim być. Walczę u siebie. To pierwsza obrona mistrzowskiej szabli. To spełnienie marzeń, że mogę jej bronić przed własną publicznością - ocenia Miller.

 

Stawką pojedynku będzie pas, a właściwie szabla mistrzowska. Surdyn sięgnął po tytuł podczas ostatniej edycji Armia Fight Night w listopadzie ubiegłego roku w Siedlach. Reprezentant klubu Blach Horse MMA Łomża w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców podał Yuriiego Bosyia (4-2, 1 KO, 2 SUB) i potwierdził, że zasłużył na mistrzowski atrybut.

 

W załączonym materiale wideo zobaczycie, jak Surdyn sięgał po mistrzowski pas!

 

Transmisja gali Armia Fight Night 5 od godziny 19:00 w Polsacie Sport Fight i od 20:00 w Polsacie Sport.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze