LSK: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Chemik Police - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W sobotę rozpoczną się półfinały play off. W pierwszym z nich aktualny mistrz Polski Chemik Police we własnej hali podejmie Grot Budowlani Łódź. Transmisja z meczu Chemik Police - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport.

Siatkarki Chemik Police po dwutygodniowej przerwie powracają na ligowe boisko. Policzanki w sezonie zasadniczym były bezkonkurencyjne, przegrywając tylko trzy mecze, zajęły pierwsze miejsce w tabeli. Od tego sezonu faza play off została rozszerzona do sześciu drużyn, a pierwsze dwie (Chemik i Developres SkyRes Rzeszów) uzyskały handicap w postaci rozstawienia w półfinałach. Obie drużyny, nie rywalizowały więc w ćwierćfinałach, tylko towarzysko zmierzyły się ze sobą w dwumeczu. Aktualny mistrz Polski dwukrotnie okazał się lepszy i zwyciężył 4:0 oraz 3:2.


Grot Budowlani Łódź po rundzie zasadniczej plasowali się tuż za podium, tracąc trzecie miejsce w ostatniej kolejce na rzecz derbowych rywalek - ŁKS Commercecon Łódź. Droga Budowlanych do strefy medalowej wiodła przez dwumecz z drużyną Banku Pocztowego Pałacu Bydgoszcz, w której łodzianki okazały się lepsze, wygrywając dwukrotnie 3:0.


Transmisja meczu Chemik Police - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport. Początek transmisji o 14:45.

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

mż, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze