Były zawodnik UFC pokazał twarz po walce na gołe pięści! (ZDJĘCIE)

Sporty walki
Były zawodnik UFC pokazał twarz po walce na gołe pięści! (ZDJĘCIE)
fot. youtube.com

Artem Lobov (13-15-1-1 NC, 4 KO, 2 SUB) przegrał trzy ostatnie walki w zawodowym MMA, postanowił więc spróbować czegoś nowego, aby przełamać niekorzystną passę. Urodzony w Dublinie wojownik wystąpił na gali Bare Knuckle FC, na której zawodnicy biją się na gołe pięści. Po zwycięskiej walce wieczoru pokazał niezwykle rozbitą twarz!

W main evencie gali w Missisipi zmierzyli się weterani UFC, a więc Jason Knight (20-6, 3 KO, 13 SUB) i właśnie Lobov. Po zaciętym i krwawym boju górą był "The Russian Hammer", który skutecznie wypunktował rywala. Dla obu była to szansa na powrót na zwycięską ścieżkę. Reprezentant Irlandii próbował odbudować się po trzech kolejnych porażkach w UFC, Amerykanin - po czterech. Zresztą Lobov dla UFC już nie wystąpi.
 
Według zasad panujących na wydarzeniach organizacji Bare Knuckle FC zawodnicy biją się na gołe pięści, co skutkowało potwornymi obrażeniami na twarzach wojowników. Po zakończonym pojedynku Lobov zaprezentował drastyczne zdjęcie tuż po walce.
 
 
Lobov stoczył 28 walk w zawodowym MMA, jednak wygrał zaledwie 13 z nich. Po raz ostatni wystąpił 27 października ubiegłego roku na gali w Kanadzie - uległ wówczas Michaelowi Johnsonowi (19-14, 8 KO, 2 SUB).
 
Być może Lobov poznał też kolejnego rywala. Bardzo zainteresowany pojedynkiem jest Paul "Paulie" Malignaggi (36-8, 7 KO), a więc były mistrz świata w boksie dwóch kategorii wagowych.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze