Podwójny pech Benfiki? Czerwona kartka, rzut karny i... początek końca (WIDEO)

Benfica Lizbona 20. minuty spotkania z Eintrachtem Frankfurt zdecydowanie nie zapisze do udanych. Za faul w polu karnym czerwoną kartką został ukarany Obite Evan N'Dicka, a po chwili jedenastkę na gola zamienił Joao Felix. Sytuacje boiskowe po tej sytuacji uległy diametralnej zmianie...

Początek spotkania zdecydowanie układał się po myśli podopiecznych Adiego Huttera. Niemiecki zespół kontrolował poczynania na zielonej murawie stadionu Estadio da Luz, ale 20. minuta zmieniła przebieg meczu.

W polu karnym wychodzącego na czystą pozycję Gedsona Fernandesa faulował N'Dicka. Francuz za przewinienie otrzymał czerwoną kartkę, a po chwili rzut karny na trafienie zamienił Joao Felix.

Piłkarze Eintrachtu zdołali za sprawą trafienia doprowadzić do remisu w 40. minucie za sprawą trafienia Luki Jovicia, ale na przerwę piłkarze z Frankfurtu schodzili przegrywając 1:2 po szybkiej odpowiedzi Joao Feliksa.

Na początku drugiej odsłony meczu lizbończycy szybko podnieśli prowadzenie po golach Rubena Diasa i skompletowanym hattricku Joao Feliksa.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI EUROPY

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.