Liga Mistrzów: Kuriozalny rzut rożny Silvy! (WIDEO)

David Silva to piłkarz genialny. Czasami jednak zdarzają mu się kiksy. Tak jak w 39. minucie, kiedy to Hiszpan przekombinował, wykonując rzut rożny.

Pierwszą połowę meczu Manchester City - Tottenham kibice zapamiętają się na długo. Już po 11. minutach na tablicy widniał remis 2:2. Zaczęło się od gola Raheema Sterlinga, później dwie bramki zdobył Heung-min Son, a chwilę później wyrównał Bernardo Silva. Minęło kilkanaście minut, a Sterling po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Na Etihad Stadium oglądaliśmy kosmiczne widowisko.

W cieniu fantastycznego spektaklu wydarzyło się coś jeszcze. Nie będzie to zagranie, o którym przeczytamy na pierwszych stronach gazet, aczkolwiek warto je odnotować. W 39. minucie rzut rożny wykonywał David Silva. Zamiast zagrożenia, wyszła jednak wpadka. Piłka leniwie toczyła się wzdłuż linii bramkowej, aż ją przekroczyła. Grę od bramki zaczął Hugo Lloris.

- Spuśćmy zasłonę milczenia nad rzutem rożnym Davida Silvy, będzie nam wdzięczny - powiedział komentujący spotkanie Tomasz Smokowski.

- Na pewno miał pomysł. Wykonanie słabsze, ale na pewno było to ćwiczone na treningach - dodał Paweł Golański.

WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.