LSK: Developres Skyres Rzeszów - Chemik Police. Transmisja w Polsat Sport Extra

Siatkówka
LSK: Developres Skyres Rzeszów - Chemik Police. Transmisja w Polsat Sport Extra
fot. PAP

W czwartek rozstrzygnąć się może los brązowego medalu mistrzostw Polski siatkówki kobiet. W Rzeszowie odbędzie się czwarte spotkanie pomiędzy Developresem Skyres Rzeszów a Chemikiem Police. Drużyna z Podkarpacia prowadzi w serii 2:1 i jest na najlepszej drodze by stanąć na najniższym stopniu podium. Transmisja Developres Skyres Rzeszów - Chemik Police w Polsat Sport Extra.

W czwartek możemy być świadkami ostatniego spotkania LSK w sezonie 2018/2019, bowiem rywalizacja finałowa pomiędzy ŁKS Commercecon a Grot Budowlanymi zakończyła się w trzech meczach.

 

Poniedziałkowy mecz pomiędzy finalistkami pucharu Polski miał podobny przebieg, co druga odsłona serii. Różnicą był jedynie wynik tie-breaka. W hali w Policach to rzeszowianki okazały się lepsze i w podróż powrotną do Rzeszowa udały się z zaliczką w postaci drugiego zwycięstwa.

 

Może to być ostatni mecz, w takich składach personalnych obu drużyn. Zmiana trenera w Developresie, a także brak kolejnego triumfu Chemika spowoduje falę zmian w obu zespołach. Siatkarki nie powinny się tym przejmować, gdyż stawką rywalizacji jest nie tylko brązowy medal, ale również kwalifikacja do siatkarskiej Ligi Mistrzyń.

 

Faworytem starcia będą gospodynie. Czy udźwigną presję? Przekonamy się o tym już o godzinie 17:30. Transmisja czwartego meczu o brązowy medal Developres Skyres Rzeszów - Chemik Police na żywo w Polsat Sport Extra

 

WYNIKI I TERMINARZ LSK

mż, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze