FFF: Awantura na konferencji! Trybson postraszył Najmana krzesłem (WIDEO)

Sporty walki

Już 8 czerwca odbędzie się pierwsza gala organizacji FFF (Free Fight Federation). Podczas wydarzenia dojdzie m.in. do konfrontacji Pawła "Trybsona" Trybały (3-3, 3 KO) z Marcinem Najmanem (1-3, 1 SUB). Od dawna wiadomo, że panowie za sobą nie przepadają i dali temu wyraz podczas pierwszej, oficjalnej konferencji prasowej. W ruch prawie poszły krzesła i butelki!

Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

 

Walką wieczoru pierwszego wydarzenia będzie konfrontacja, która rozgrzewała fanów sportów walki już dawno temu. Ostatecznie dopiero w czerwcu 2019 roku dojdzie do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy "Trybsonem" a Najmanem. Podczas konferencji prasowej panowie nie ukrywali, że delikatnie pisząc za sobą nie przepadają. Padło wiele mocnych słownych, a emocji nie brakowało także podczas spotkania twarzą w twarz.

 

"Trybson" tylko postraszył krzesłem Najmana. Ten w odwecie sięgnął po butelkę, którą rzucił w kierunku przeciwnika. Ostatecznie udało się powstrzymać bohaterów walki wieczoru przed kontaktem fizycznym.

 

Zobaczcie, jak doszło do wspomnianej sytuacji podczas konferencji prasowej w załączonym materiale wideo!

 

Bilety na FFF już dostępne!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie