Popularność walk ludzi znanych z pierwszych stron gazet, czy mediów społecznościowych rośnie lawino i towarzyszą one galom najbardziej rozpoznawalnych federacji MMA na całym świecie. Już 8 czerwca zobaczymy pierwszą galę FFF – Free Fight Federation, nowej organizacji na polskiej scenie mieszanych sztuk walki, w której słowem klucz jest „free” czyli „wolność”.
 
Wolność w walce dla wszystkich. Nie ważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a wydarzenie będzie również można obejrzeć na żywo w Telewizji Polsat!
 
W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radosławem Słodkiewiczem. 
 
Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.
 
W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.
 
Transmisja gali FFF z Zielonej Góry, 8 czerwca na antenie Telewizji Polsat. Bilety na galę FFF są już dostępne na eBilet.pl i aBilet.pl.