FFF: Trybson z upominkiem dla Najmana! "Klepie i pozostawia niesmak? To pasuje"

Sporty walki

Już 8 czerwca odbędzie się pierwsza gala organizacji FFF (Free Fight Federation). W walce wieczoru wydarzenia w Zielonej Górze wystąpią Paweł "Trybson" Trybała (3-3, 3 KO) oraz Marcin Najman (1-3, 1 SUB). Panowie na konferencji prasowej nie ukrywali tego, że po prostu za sobą nie przepadają. "Trybson" jednak postanowił wręczyć prezent rywalowi. - Klepie i pozostawia niesmak? To pasuje do Najmana - powiedział Trybała.

Zestawienie, które będzie walką wieczoru gali FFF, rozgrzewało kibiców już wiele miesięcy temu. Sprawy jednak Trybson z Najmanem wyjaśnią 8 czerwca w Zielonej Górze.

 

Podczas pierwszej, oficjalnej konferencji prasowej nadchodzącego wydarzenia nie brakowało ostrych słów, sprzeczek słownych i o mały włos nie doszło do rękoczynów. W natłoku negatywnych emocji znalazł się jednak czas na drobny upominek od Trybsona dla Najmana. 28-latek postanowił wręczyć rywalowi butelkę wina marki... "Najman".

 

- Znalazłem taką w sklepie, a na etykiecie było napisane, że szybko klepie i pozostawia niesmak. Nie mogło przejść obok tego obojętnie. To dla niego idealny prezent - powiedział z przymrużeniem oka Trybson.

 

W załączonym materiale wideo wspomniany fragment konferencji prasowej.

 

Bilety na FFF już dostępne!

 

O gali FFF (Free Fight Federation)

 

FFF – Free Fight Federation to nowa organizacja na polskiej scenie MMA, której celem jest konfrontowanie w klatce dla zawodników, ludzi znanych z pierwszych stron gazet, portali internetowych czy mediów społecznościowych, rozpoznawalnych medialnie, z ciekawą historią życia, którzy postanowią sprawdzić się w najtwardszej formule sportów walki.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie