Doświadczony środkowy zasilił szeregi GKS Katowice

Siatkówka
Doświadczony środkowy zasilił szeregi GKS Katowice
fot. GKS Katowice

Doświadczony środkowy Miłosz Zniszczoł wzmocni w przyszłym sezonie GKS Katowice. 32-letni siatkarz w poprzednich latach reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn.

Zniszczoł swoje pierwsze kroki w siatkówce stawiał w młodzieżowych grupach Jastrzębskiego Węgla. Seniorską karierę rozpoczął w AZS Rafako Racibórz, a następnie – do 2013 roku – reprezentował barwy Farta (Effectora) Kielce. W barwach tej drużyny zadebiutował w PlusLidze. Sezon 2013/14 spędził w Transferze Bydgoszcz, a od rozgrywek 2014/15 reprezentował barwy Indykpolu AZS Olsztyn. W poprzednim sezonie zdobył łącznie 152 punkty (103 atakiem, 39 blokiem i 10 zagrywką).
 
W następnym sezonie Zniszczoł będzie reprezentował barwy GKS Katowice.
 
– To zawodnik, który z pewnością wniesie wiele jakości i spokoju do naszego zespołu. Liczymy na jego doświadczenie i opanowanie w trudnych sytuacjach. To duże wzmocnienie na środku siatki – przyznał dyrektor sekcji siatkówki GKS Katowice Dariusz Łyczko.
 
Miłosz Zniszczoł po podpisaniu kontraktu udzielił wywiadu GieKSa TV:
 

 
Wcześniej kontrakty z GKS Katowice podpisali: rozgrywający Jan Firlej, atakujący Wiktor Musiał i Jakub Jarosz, libero Szymon Gregorowicz oraz przyjmujący Adrian Buchowski. Umowy z klubem przedłużyli Emanuel Kohut i Maciej Fijałek. W sezonie PlusLigi 2019/20 drużynę poprowadzi trener Dariusz Daszkiewicz.
RM, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze