Berchelt - Vargas 2. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Sporty walki
Berchelt - Vargas 2. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

W sobotę w nocy do ringu wejdzie Miguel Berchelt (31-1, 28 KO), który będzie bronił mistrzostwa WBC w wadze superpiórkowej, a także Francisco Vargas (23-1-2, 17 KO). Będzie to rewanżowe starcie, ponieważ pięściarze zmierzyli się już ze sobą dwa lata temu, wtedy górą był Berchelt. Transmisja pojedynku w Polsacie Sport Extra.

Od dwóch lat Berchelt dzierży pas WBC, w tym czasie pięciokrotnie stawiał go na szali, z sukcesem broniąc. Nic więc dziwnego, że przed starciem z Vargasem to on jest uważany za faworyta. Zwycięstwo Miguela Berchelta ma mu zapewnić możliwość walki z Wasylem Łomaczenką, mistrzem WBA i WBO w wadze lekkiej.

 

34-letni Francisco Vargas po stracie pasa dwa lata temu, liczy na udany rewanż i słodką zemstę. Po tamtej walce, Meksykanin na ring wchodził dwa razy, za każdym razem opuszczając go z rękami wzniesionymi ku górze na znak zwycięstwa.

 

Fakt, że obaj pięściarze pochodzą z Meksyku sprawia, że ta rywalizacja może mieć dodatkowy "smaczek". Czy Vargasowi uda się odzyskać mistrzostwo, czy jednak Berchelt po raz szósty zdoła je obronić?

 

Transmisja gali Berchelt – Vargas w nocy z soboty na niedzielę od godz. 4.00 w Polsacie Sport Extra.

 

mż, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze