Szeroki skład kadry Polski kobiet na Ligę Narodów 2019:
 
Klaudia Alagierska –  ŁKS Commercecon Łódź, środkowa
Monika Bociek – ŁKS Commercecon Łódź, atakująca
Weronika Centka – Grot Budowlani Łódź/ NZ SMS PZPS Szczyrk, środkowa
Zuzanna Efimienko-Młotkowska – ŁKS Comercecon Łódź, środkowa
Zuzanna Górecka – DPD Legionovia Legionowo, przyjmująca
Alicja Grabka – E. Leclerc Radomka Radom, rozgrywająca
Martyna Grajber – KPS Chemik Police, przyjmująca
Monika Jagła – KS Pałac Bydgoszcz, libero
Małgorzata Jasek – DPD Legionovia Legionowo, uniwersalna
Agnieszka Kąkolewska – Pomì Casalmaggiore (Włochy), środkowa
Martyna Łukasik – KPS Chemik Police, atakująca
Paulina Maj-Erwardt – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, libero
Natalia Mędrzyk – KPS Chemik Police, przyjmująca
Emilia Mucha – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, przyjmująca
Natalia Murek – #VolleyWrocław Wrocław, przyjmująca
Julia Nowicka – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, rozgrywająca
Marlena Pleśnierowicz – KPS  Chemik Police, rozgrywająca
Olivia Różański – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, przyjmująca
Malwina Smarzek – Zanetti Bergamo (Włochy), atakująca
Maria Stenzel – Grot Budowlani Łódź, libero
Magdalena Stysiak – Grot Budowlani Łódź, atakująca
Julia Twardowska – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca
Kamila Witkowska – KS Developres Rzeszów, środkowa
Joanna Wołosz – Imoco Volley Conegliano (Włochy), rozgrywająca
Marta Wójcik – ŁKS Commercecon Łódź, rozgrywająca
 
Sztab trenerski i medyczny:
 
Jacek Nawrocki – trener
Waldemar Kawka – asystent trenera
Błażej Krzyształowicz – trener współpracujący
Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego
Radosław Wodziński – statystyk
Marcin Domżalski – lekarz prowadzący
Krzysztof Zając – lekarz
Michał Gaca – lekarz 
Łukasz Witczak – fizjoterapeuta 
Marcin Kąkol – fizjoterapeuta
Katarzyna Kaleta – fizjoterapeutka 
Agnieszka Kubacka – fizjoterapeutka
Maciej Tietianiec – kierownik
Hubert Tomaszewski – menadżer 
 
Mecze Reprezentacji Polski Kobiet w fazie grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019:
 
OPOLE (POLSKA)
21.05.2019 17:30 Tajlandia – Niemcy
21.05.2019 20:30 Polska – Włochy
22.05.2019 17:30 Tajlandia – Włochy
22.05.2019 20:30 Polska – Niemcy
23.05.2019 17:30 Włochy – Niemcy
23.05.2019 20:30 Tajlandia – Polska
 
APELDOORN (HOLANDIA)
28.05.2019 16:30 Bułgaria – Polska
28.05.2019 19:30 Holandia – Brazylia
29.05.2019 16:30 Polska – Brazylia
29.05.2019 19:30 Holandia – Bułgaria
30.05.2019 16:30 Polska – Holandia
30.05.2019 19:30 Brazylia – Bułgaria
 
KORTRIJK (BELGIA)
04.06.2019 17:15 Serbia – Polska
04.06.2019 20:15 Belgia – Rosja
05.06.2019 17:15 Rosja – Serbia
05.06.2019 20:15 Belgia – Polska
06.06.2019 17:15 Polska – Rosja
06.06.2019 20:15 Belgia – Serbia
 
JIANGMEN (CHINY)
11.06.2019 10:00 USA – Turcja
11.06.2019 14:00 Chiny – Polska
12.06.2019 10:00 Polska – USA
12.06.2019 14:00 Chiny – Turcja
13.06.2019 10:00 Turcja – Polska
13.06.2019 14:00 Chiny – USA
 
BORYEONG (KOREA)
18.06.2019 9:00 Japonia – Polska
18.06.2019 12:00 Korea – Dominikana
19.06.2019 9:00 Polska – Dominikana
19.06.2019 12:00 Korea – Japonia
20.06.2019 9:00 Japonia – Dominikana
20.06.2019 12:00 Korea – Polska
 
*Wszystkie daty i godziny według czasu w Polsce
 
Kolejnym tegorocznym wyzwaniem dla ekipy Jacka Nawrockiego będą Kwalifikacje Olimpijskie Tokio 2020 (2-4 sierpnia). Rywalkami biało-czerwonych będą: Portoryko, Tajlandia i Serbia.
 
23 sierpnia w Atlas Arenie w Łodzi rozpoczną się CEV Mistrzostwa Europy Kobiet, których obok Turcji, Węgier i Słowacji jest Polska.
Terminarz spotkań meczów grupy B Mistrzostw Europy 2019 siatkarek:
 
Piątek, 23 sierpnia:
 
14:00  Belgia – Ukraina
17:30  Włochy – Portugalia
20:30  Polska – Słowenia
 
Sobota, 24 sierpnia:
 
18:00  Belgia – Słowenia
20:30  Portugalia – Polska
 
Niedziela, 25 sierpnia:
 
18:00  Słowenia – Portugalia
20:30  Ukraina – Włochy
Reprezentacja Polski – dzień wolny
 
Poniedziałek, 26 sierpnia:
 
18:00  Włochy – Belgia
20:30  Polska – Ukraina
 
Wtorek, 27 sierpnia:
 
18:00  Portugalia – Belgia
20:30  Włochy – Słowenia
Reprezentacja Polski – dzień wolny
 
Środa, 28 sierpnia:
 
17:30  Belgia – Polska
20:00  Ukraina – Słowenia
 
Czwartek, 29 sierpnia:
 
18:00  Portugalia – Ukraina
20:30  Polska – Włochy