Babilon MMA 8: Jak walczą bohaterowie mistrzowskiego pojedynku? (WIDEO)

Sporty walki

Daniel Rutkowski (7-2, 5 KO, 1 SUB) kontra Damian Zorczykowski (6-3, 1 KO, 4 SUB) - to będzie najważniejsze starcie w formule MMA podczas gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8, która odbędzie sie już w najbliższy piątek w Pruszkowie. Jeden z zawodników sięgnie po pas mistrzowski kategorii piórkowej. Rutkowski jest stawiany w roli faworyta, ale Zorczykowski zapewnia, że spróbuje zaskoczyć wszystkich niedowiarków. Jak walczą obaj bohaterowie? Sprawdźcie poprzednie występy pretendentów!

Dla Rutkowskiego walka w Pruszkowie będzie czwartą walką pod banderą Babilon MMA. Reprezentant klubu Cross Fight Radom wejdzie do tej pory jeszcze nie zaznał goryczy porażki w organizacji, a do jego listy pokonanych zostali dopisani Mateusz Siński, Aleksander Georgas oraz Łukasz Rajewski.

Zorczykowski natomiast wystąpi dla Babilon MMA po raz piąty. W rekordzie zapisał trzy wygrane walk, a musiał uznać wyższośc na pełnym dystansie tylko Krystiana Krawczyka. Pojedynki z Łukaszem Kaśniowskim oraz Adrianem Kępą kończył w ten sam sposób - duszeniem zza pleców w drugiej rundzie.

Który z zawodników sięgnie po pas mistrzowski w kategorii piórkowej? Umiejętności, którego z nich mogą okazać się skuteczniejsze na te prezentowane przez rywala? Obaj są przekonani, że zasłużyli na szansę mistrzowską i postarają się to udowodnić już podczas poątkowej gali!

W załączonych wideo sprawdźcie ostatnie pojedynki bohaterów walki mistrzowskiego gali - Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 - Daniela Rutkowskiego oraz Damiana Zorczykowskiego.

Transmisja gali Babilon Fight Night 1/Babilon MMA 8 w piątek od godz. 19:30 w Polsacie Sport Fight, od godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra i Super Polsacie oraz od godz. 22:15 w Polsacie.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie