Kołecki: Trybson jest dobrze przygotowany, to będzie pojedynek do jednej bramki

Sporty walki

8 czerwca w klatce w Zielonej Górze wieloletni konflikt zakończą Paweł "Trybson" Trybała (3-3, 3 KO) oraz Marcin Najman (1-3, 1 SUB). Zdaniem Szymona Kołeckiego zdecydowane zwycięstwo odniesie ten pierwszy. - Paweł jest świetnie przygotowany, to będzie pojedynek do jednej bramki - ocenił były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, a obecnie wojownik MMA.

Artur Łukaszewski: Ma Pan już plan na następny pojedynek?

 

Szymon Kołecki: W MMA jeszcze nic nie wiem, będę coś wiedział w przyszłym tygodniu, po spotkaniu z szefami KSW. Natomiast w następny weekend startuję w lidze ju-jitsu w Warszawie. Będzie troszkę parteru.

 

Byłem na Pana treningu, gdzie widziałem Pawła Trybałę "Trybsona", który już 8 czerwca będzie się bić na z Marcinem Najmanem na gali Free Fight Federation w Zielonej Górze. Jak jego postępy?

 

Paweł jest świetnie przygotowany. On zawsze był lepszy w stójce i zapasy nie bardzo mu szły. Jednak po kilku tygodniach przygotowań to "przepychanie się" z ciężkimi weszło mu w krew i masa Marcina Najmana go nie zaskoczy. Pewnie będzie chciał znokautować Najmana w stójce, ale jeżeli tylko będę mógł, to będę nalegał, żeby Najmana przewrócił i go tam "ubił" albo poddał. Żeby nie szedł na wymianę, bo to jest niepotrzebne. Uważam, że to będzie pojedynek do jednej bramki.

 

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

Artur Łukaszewski, WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie