FFF: Najman nie zdoła odklepać? Tajemne techniki Trybsona! (WIDEO)

Sporty walki

Na gali FFF (Free Fight Federation) wieloletni konflikt zakończą Paweł Trybała (3-3, 3 KO) oraz Marcin Najman (1-3, 1 SUB). "Trybson" ze swoim szkoleniowcem przygotowali kilka technik, które uniemożliwią poddanie pojedynku rywalowi! Czy poradnik Trybsona okaże się pomocny i przede wszystkim skuteczny?

Już 8 czerwca odbędzie się pierwsza gala organizacji FFF. W walce wieczoru wydarzenia w Zielonej Górze wystąpią Paweł Trybała oraz Marcin Najman. Panowie nie ukrywają, że czują do siebie niechęć, a konflikt spróbują rozwiązać w klatce.

 

- Mam nadzieję, że sędzia szybko tego nie przerwie i będę mógł mu władować parę mocnych ciosów zanim odklepie - mówi pewny siebie "Trybson".

 

Trybała ze swoim szkoleniowcem Mirosławem Oknińskim przygotowali kilka technik, które mają okazać się skuteczną bronią na... poddającego pojedynki Najmana.

 

Czy tym razem były pięściarz nie znajdzie drogi, aby zrezygnować z dalszej konfrontacji? I czy faktycznie techniki przygotowane przez duet z Akademii Sportów Walki Wilanów okażą się pomocne?

 

Sprawdźcie tajemne techniki Trybsona przed walką z Najmanem w załączonym materiale wideo!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

O FFF

 

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

 

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

 

W trzeciej z głównych walk Greg Collins z Odjazdowych Bryk Braci Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem i uczestnikiem pierwszej edycji programu „You Can Dance” Rafałem „Tito” Krylą.

 

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

 

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

 

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze