FFF: Czas zakończyć wielki konflikt! Zapowiedź walki Trybson - Najman

Sporty walki

Już ósmego czerwca podczas gali Free Fight Federation do klatki wejdą Paweł "Trybson" Trybała (3-3, 3 KO) oraz Marcin Najman (1-3, 1 SUB). Zawodnicy chcą w ten sposób zakończyć wieloletni konflikt, który do tej pory toczył się tylko słownie. W klatce FFF przekonamy się, kto będzie górą w tym długo wyczekiwanym pojedynku.

W klatce zobaczymy Trybałę, którego styl życia w ostatnich latach kojarzył się głównie z imprezowaniem. Teraz odmieniony Trybson ponownie stanie do walki, tym razem z odwiecznym rywalem, jakim jest Najman. Była gwiazda programów telewizyjnych zapowiada, że przeszedł przemianę i może w pełni czuć się sportowcem.

- Moją pasją stał się sport i ciesze się z tego. Narodziny córek zmieniły mnie, przez co mój świat poszedł w stronę kariery zawodniczej. Będę zbawieniem dla wszystkich, którzy chcą zobaczyć Najmana na emeryturze - dodał Trybała.

Najman wielokrotnie wracał do sportów walki. Jego porażki stały się wręcz obiektem żartów, dlatego raz jeszcze wejdzie do klatki, by pokazać, że potrafi dać emocjonujący pojedynek. Po licznych urazach "El Testosteron" chce udowodnić swoją rację w konflikcie z Trybsonem, chociaż jak sam zapowiada. przy takich emocjach ciężko będzie trzymać się założeń taktycznych.

- Sprawy między nami zabrnęły tak daleko, że wymagają definitywnego zakończenia. Nie jestem przedstawicielem freak figtów. Zawsze byłem sportowcem, chociaż wiedziałem, że nie jestem materiałem na mistrza świata. Niech Trybson nie przejmuje się moimi urazami i zajmie się swoją pracą. Mogę wyjść nawet bez kontuzjowanej ręki, bo liczy się to, co jest do zrobienia w klatce - powiedział Najman.

- Ta walka nie będzie opierała się na żadnej taktyce i umiejętnościach. Ten pojedynek będzie bazował wyłączenie na emocjach - podkreślił.

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!


O FFF

Wolność w walce dla wszystkich. Nieważne kim jesteś, kulturystą, tancerzem, strażakiem. Każdy ma prawo wejść do klatki i sprawdzić się w najtwardszej formule, jaką jest MMA. 8 czerwca, w hali MOSiR w Zielonej Górze na pewno nie zabraknie emocji, a karty walk zapowiadają się interesująco.

W walkach wieczoru pierwszej gali FFF, gwiazdor Disco Polo i młodszy brat najsilniejszego człowieka na świecie, Krystian Pudzianowski skrzyżuje rękawice z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kulturystów, medalistą mistrzostwa świata Radkiem Słodkiewiczem.

Swój wieloletni konflikt w sportowej walce wreszcie zakończą znani z wielu aren MMA i programów telewizyjnych Paweł „Trybson” Trybała i Marcin Najman. Kontrowersyjny pięściarz zapowiada, że będzie to jego ostatnia walka w życiu, a jego rywal zamierza zgotować mu „odpowiednie” pożegnanie.

W trzeciej z głównych walk mistrz tuningu Greg Collins spotka się w klatce z zawodowym tancerzem Rafałem „Tito” Krylą.

Bilety w sprzedaży w serwisie eBilet.pl!

Bilety w sprzedaży w serwisie Abilet.pl!

Transmisja gali FFF już 8 czerwca na sportowych antenach Polsatu oraz w otwartym Polsacie.

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze