Blagojevic: Polki zagrały zupełnie inaczej w poprzednich meczach

Siatkówka

Reprezentacja Polski przegrała z Serbią 0:3 w pierwszym meczu turnieju w Kortrijk w ramach Ligi Narodów. - Weszłyśmy na boisko z pozytywną energią - powiedziała Jelena Blagojevic w rozmowie z Adrianem Brzozowskim.

Po serii udanych występów i pięciu wygranych meczach z rzędu, Biało-Czerwone zagrały nieco słabiej. Serbki, czyli mistrzynie świata, choć grały bez swoich gwiazd, m.in. Stefany Veljkovic, Tijany Boskovic, Brankicy Mihajlovic i Mai Ognjenovic, wykorzystały wszystkie niedoskonałości w grze polskiego zespołu. Siatkarki z Bałkanów musiały radzić sobie bez swojego trenera Zorana Terzicia, którego w turnieju w Belgi zastępuje jego asystent Branko Kovacevic.

 

Niemal wszystkie trzy sety były dość wyrównane, a wynik rozstrzygał się w końcówce. W decydujących momentach podopiecznym Nawrockiego brakowało chłodnej głowy i skutecznego ataku. 

 

- Polki zagrały zupełnie inaczej w dwóch poprzednich turniejach. My weszłyśmy na boisko z pozytywną energią i grałyśmy najlepiej, jak mogłyśmy. Polki miały wielkie problemy z przyjęciem, a później w ataku. Dla naszego zespołu to był dobry mecz - powiedziała po spotkaniu Jelena Blagojevic w rozmowie z Adrianem Brzozowskim.

 

TERMINARZ LIGI NARODÓW SIATKAREK

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie