Mocne zderzenie Rosjanki z bandą! Ryzykowna obrona dała punkt (WIDEO)

W niezwykle zaciętym spotkaniu Ligi Narodów między reprezentantkami Serbii i Rosji gorąco było już na początku meczu. Alla Galkina popisała się ryzykowną interwencją przy stanie 3:7 i zapoczątkowała serię punktową Rosjanek.

Zespołem lepszym w starciu rywalek Polek na turnieju w Kortrijk okazała się reprezentacja Serbii. Pogromczynie Biało-Czerwonych stoczyły zacięty bój z reprezentacją Rosji i w końcowym rozrachunku wygrały 3:1.

Pierwszy set padł jednak łupem Rosjanek, a jednym z najważniejszych momentów seta okazała się piłka już z początku spotkania, gdy libero Galkina uratowała beznadziejną piłkę ryzykując zdrowiem.

Po mocnym zderzeniu z bandą Rosjanki ostatecznie wygrały stykowy punkt po błędzie rywalek nad siatką. Galkinie na szczęście nic się nie stało i błyskawicznie wróciła do gry.