Kłos zdradził, kiedy zagra w Lidze Narodów

Siatkówka

Polscy siatkarze grają na swym drugim turnieju Ligi Narodów w chińskim Ningbo. W kadrze na ten turniej nie ma Karola Kłosa. Środkowy PGE Skry Bełchatów w studiu Polsatu Sport zdradził, kiedy wróci do reprezentacji.

Polscy siatkarze rywalizują w Lidze Narodów. Mają już za sobą turniej w Katowicach, gdzie wygrali 3:1 z Australią i 3:2 ze Stanami Zjednoczonymi, a w konfrontacji z Brazylią przegrali 1:3. Po imprezie w Spodku biało-czerwoni rozpoczęli wojaże po świecie. Teraz grają w chińskim Ningbo, gdzie ulegli 1:3 Francji, pokonali 3:1 Bułgarię, a na zakończenie zagrają z gospodarzami. Trener Vital Heynen dokonał siedmiu zmian w składzie, w porównaniu z poprzednim turniejem.
 
Przemeblowania w składzie nastąpią również przed kolejnym turniejem. Polacy tym razem wybiorą się do Iranu, gdzie w mieście Urmia zagrają kolejno z Rosją (piątek 14 czerwca), reprezentacją gospodarzy (sobota 15 czerwca) oraz Kanadą (niedziela 17 czerwca). Składu na tę imprezę jeszcze nie znamy. W studiu Polsatu Sport środkowy reprezentacji Karol Kłos uchylił jednak rąbka tajemnicy:
 
To chyba nie tajemnica, że lecę do Iranu. A potem... nie będę zdradzał – powiedział Kłos w studiu Polsatu Sport.
 
Dyskusja w załączonym materiale wideo.
RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze