Copa America: Peru - Brazylia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Brazylia i Peru to po dwóch kolejkach dwie najlepsze drużyny grupy A Copa America 2019. Gospodarzom turnieju do awansu wystarczy remis, ale Peruwiańczycy od początku turnieju pokazują, że będą chcieli jeszcze w nim namieszać. Relacja i wynik na żywo z meczu Peru - Brazylia od godziny 21.00 na Polsatsport.pl.

Brazylia na rozpoczęcie turnieju pokonała bez większych problemów Boliwię 3:0. Następnie przyszedł bezbramkowy remis z Wenezuelą. Jak na razie cztery punkty dają gospodarzom turnieju pierwsze miejsce w grupie A. "Canarinhos" nie zachwycają jednak stylem. Wynik meczu z Boliwią może robić wrażenie, ale po spotkaniu fani narzekali na grę swoich podopiecznych.

Peru również ma na swoim koncie cztery punkty. Najpierw przyszedł bezbramkowy remis z Wenezuelą, a następnie wygrana 3:1 z Boliwią. Z Brazylijczykami "Inkowie" zagrają o pierwsze miejsce. Jeśli jednak poniosą porażkę, jest duża szansa, że spadną na trzecią lokatę. Żeby tak się stało, Wenezuela musi wygrać z Boliwią.

Co więcej pokonać
 Brazylię w ostatnich miesiącach jest niezwykle trudno. Ostatni raz "Canarinhos" przegrali w ćwierćfinale mistrzostw świata w Rosji z Belgią. Później
rozegrali dwanaście spotkań, wygrali aż dziesięć. Stracili w nich zaledwie dwa gole. Należy jednak pamiętać, że w większości były to spotkania towarzyskie.

W historii Peruwiańczycy triumfowali w Copa America dwukrotnie. Pierwszy raz w 1939 roku, drugi w 1975. Brazylia ma na swoim koncie osiem mistrzostw Ameryki Południowej. Od ostatniego minęło już 12 lat, co dla kraju z tak ogromnymi tradycjami futbolowymi dużą niespodzianką.

Relacja i wynik na żywo z meczu Peru - Brazylia od godziny 21.00 na Polsatsport.pl.

WYNIKI, TERMINARZ I TABELE COPA AMERICA

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze