Tym razem nie przyznano nagrody za "walkę wieczoru" i zamiast tego nagrodzono aż czterech zawodników za "występ wieczoru". Bonusy wpadły w ręce Jorge Masvidala, Amandy Nunes, Yadonga Songa i Błachowicza.

 

Polak kapitalnie znokautował w drugiej rundzie debiutującego w kategorii półciężkiej Rockholda. Wykorzystał on wówczas błąd Amerykanina polegający na notorycznym opuszczaniu prawej ręki i szybkim lewym sierpowym odciął go od prądu. Dla "Cieszyńskiego Księcia" jest to czwarty bonus w dwunastej walce dla UFC.

 

Wielkie "show" zrobił również Masvidal, któremu udało się doprowadzić do najszybszego nokautu w historii amerykańskiej organizacji. W zaledwie pięć sekund, latającym kolanem, odebrał on przytomność nacierającemu Benowi Askrenowi. To szósty bonus Masvidala na przestrzeni siedemnastu walk.

 

Po 50 tysięcy dolarów otrzymali również Nunes i Song - Brazylijka wysokim kopnięciem w drugiej rundzie ustrzeliła Holly Holm, natomiast Chińczykowi udało się ciężko znokautować Alejandro Pereza. Dla mistrzyni dwóch kategorii było to piąte wyróżnienie w dwunastym występie w oktagonie, natomiast Song może się poszczycić 75% skutecznością (trzeci bonus na przestrzeni czterech starć).

 

W załączonym materiale wideo skróty walk gali UFC 239.