UFC: McGregor znowu zasugerował zakończenie kariery?

Sporty walki
UFC: McGregor znowu zasugerował zakończenie kariery?
fot. youtube.com

W ostatnim czasie było nieco ciszej o Conorze McGregorze (21-4, 18 KO, 1 SUB), ale wystarczył jeden wpis na Twitterze, by cały szum powrócił z nawiązką. - Powiedziałbym wam, że kończę, ale nie uwierzylibyście - stwierdził Irlandczyk.

McGregora nie widzieliśmy w akcji od października 2018 roku, kiedy to przegrał przez poddanie z Khabibem Nurmagomedovem na UFC 229. Od tego czasu mówiło się o jego ewentualnym powrocie, a sam gwiazdor wielokrotnie sugerował, z kim może się zmierzyć. Ostatecznie brakowało szczegółów. Irlandczyk pozostał bez pojedynku.

 

12 lipca opublikował jednak tajemniczy - kolejny już w jego przypadku - wpis na Twitterze.

- Powiedziałbym wam, że kończę, ale nie uwierzylibyście - napisał.

 

Czy po raz kolejny próbuje wywołać poruszenie w świecie MMA? Warto przypomnieć, że McGregor już dwukrotnie "kończył" karierę przy pomocy Twittera. Prawdopodobnie i tym razem taki wpis ma służyć negocjacjom z UFC. Jakiś czas temu sternik największej organizacji MMA na świecie Dana White przyznał, że Irlandczyk nie chce się spieszyć i czeka na rozwój wypadków. 7 września w Abu Dhabi dojdzie bowiem do walki Khabiba z Dustinem Poirierem o pas wagi lekkiej.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze