Debiut Leona! Polska – Holandia. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Debiut Leona! Polska – Holandia. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Debiut Wilfredo Leona w reprezentacji Polski! Na tę chwilę siatkarscy kibice czekali już od dawna i wreszcie ona nastąpi. W towarzyskim starciu z reprezentacją Holandii trener Vital Heynen może już skorzystać z usług słynnego zawodnika. Jak nowy reprezentant Polski w siatkówce zaprezentuje się w tym spotkaniu? Transmisja meczu Polska – Holandia w Polsacie Sport od godziny 16:30.

Dwa towarzyskie mecze Polska – Holandia, które zostaną rozegrane w Opolu 27 i 28 lipca będą dla obu drużyny jednym z etapów przygotowań do kwalifikacji olimpijskich, które zostaną rozegrane w dniach 9–11 sierpnia. Polacy zagrają w Gdańsku i zmierzą się z Tunezją, Francją i Słowenią, a przed tym – jak twierdzi trener Heynen – najważniejszym turniejem roku wystąpią jeszcze na Memoriale Wagnera w Krakowie. Holendrzy również podejmą u siebie rywali w walce o olimpijskie paszporty. W Rotterdamie zmierzą się z Koreą Południową, Belgią i Stanami Zjednoczonymi.
 
Wydarzeniem spotkań z Holendrami będzie z pewnością debiut Wilfredo Leona w reprezentacji Polski. Jeden z najlepszych siatkarzy świata może już oficjalnie występować w biało-czerwonych barwach. Jego dwuletnia karencja minęła 24 lipca.
 
Jestem gotowy. Moja forma jest wysoka i mam nadzieję, że podczas meczów również tak będzie, a nasza gra będzie bardzo spokojna – przyznał Leon w rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem i dodał: – Nie mogę się doczekać debiutu. Mam nadzieję, że w sobotę wszystko będzie w porządku i ludzie, którzy przyjdą zobaczyć mój występ będą zadowoleni.
 
Jak Wilfredo Leon wypadnie w swym debiucie w reprezentacji Polski? Transmisja meczu Polska – Holandia w Polsacie Sport w sobotę 27 lipca od godziny 16.30. Początek przedmeczowego studia o godzinie 16.00.
RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie