Gwiazda Premier League wzmocni ofensywę Napoli?

Piłka nożna
Gwiazda Premier League wzmocni ofensywę Napoli?
fot. PAP

Po nieudanych próbach sprowadzenia Nicolasa Pepe, Hirvinga Lozano oraz Jamesa Rodrigueza, ofensywne opcje Napoli rażąco się skurczyły. Carlo Ancelottiemu zależy na pozyskaniu klasowego skrzydłowego, a jedną z ostatnich opcji tego lata jest Wilfried Zaha. Angielskie media donoszą o możliwej ogromnej ofercie za Iworyjczyka.

Klub Polaków dysponuje sporymi środkami po sprzedaży kilku niechcianych zawodników i celuje w hitowy transfer tego lata. Kibice zespołu Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika ostrzyli sobie zęby na Pepe, jednak reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej prawdopodobnie wybierze Arsenal.
 
Uwaga właścicieli klubu zwróci się więc na zawodnika, którego... nie udało się pozyskać Kanonierom. O zainteresowaniu Zahą pisano przez długie tygodnie, a sam zawodnik naciskał na transfer do północnego Londynu podpierając się tym, że kibicował The Gunners w młodości. Crystal Palace stawiało jednak zaporową cenę 80 milionów funtów, a Arsenal... zdecydował się wydać takie pieniądze na kogoś innego. W najbliższych dniach pobije transferowy rekord na wspomnianego Pepe.
 
Teraz 27-latka łączy się z przenosinami do Serie A. Jego celem jest bowiem poprowadzenie zespołu, który występuje w europejskich pucharach. Daily Mail podaje, że wicemistrz Włoch zaoferuje Orłom 65 milionów funtów. Jego usługami zainteresowany jest także Everton.
 
Innym celem transferowym Ancelottiego pozostaje także Mauro Icardi. Aby rywalizować z Juventusem w najbliższym sezonie klub z Neapolu potrzebuje transferów właśnie takiego kalibru...
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze