Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht. Transmisja na Polsatsport.pl

Do trzech razy sztuka? Feyenoord w dotychczasowych dwóch meczach nowego sezonu Eredivisie jeszcze nie wygrał. Bezbłędni są natomiast zawodnicy Utrechtu, którzy mają na swoim koncie sześć punktów. Kto wygra w niedzielę? Transmisja tego spotkania o godzinie 16:40 na Polsatsport.pl.

Feyenoord w lidze zremisował kolejno ze Spartą Rotterdam (2:2) i Heerenveen (1:1). Niezłą formę w tym czasie zaprezentował autor dwóch trafień, Steven Berghuis. Piłkarze od niedawna prowadzeni przez Jaapa Stama awansowali też do decydującej fazy eliminacji Ligi Europy, ogrywając w dwumeczu Dinamo Tbilisi. W Rotterdamie gospodarze wygrali 4:0, a w Gruzji padł remis 1:1.

Utrecht w lidze jak na razie idzie jak burza. Podopieczni Johna van den Broma w pierwszej kolejce ograli ADO Den Haag (4:2), choć po 25 minutach przegrywali już 0:2. W drugiej serii gier zawodnicy PEC Zwolle w meczu z Utrechtem również jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Koniec końców 3:1 triumfowali jednak piłkarze ze Stadion Galgenwaard.

Po raz ostatni Feyenoord i Utrecht spotkały się w marcu tego roku. Kibice zobaczyli w tym spotkaniu aż pięć goli. Trafienie Timo Letscherta na wagę trzech punktów dla Utrechtu padło w piątej minucie doliczonego czasu gry. Na podobne emocje liczymy także w niedzielne popołudnie!

Transmisja spotkania Feyenoord Rotterdam - FC Utrecht o godzinie 16:40 na Polsatsport.pl.