Armia Fight Night 7: Starcie czołowych kogucich w Lublinie! Czołgista wraca do klatki

Sporty walki

Kolejne ciekawe zestawienie wylądowało w karcie walk gali Armia Fight Night 7, która odbędzie się 5 października w Lublinie. Do klatki powróci Sylwester Miller (6-3, 5 SUB), aby zmierzyć się z debiutującym w organizacji Dawidem Pasternakiem (8-4, 4 KO, 1 SUB). Starcie czołowych, polskich kogucich z pewnością może należeć do tych najbardziej atrakcyjnych podczas 7. edycji AFN!

Miller stoczy już trzeci pojedynek dla organizacji Armia Fight Night. Podczas pierwszej edycji pokonał przez duszenie trójkątne Roberta Ptasińskiego. W ostatnim występie stanął przed szansą zdobycia szabli mistrzowskiej, ale ostatecznie przegrał z Patrykiem Surdynem już po 26 sekundach rywalizacji, choć przerwanie sędziego budziło wiele kontrowersji.

 

Podrażniony czołgista 1. Warszawskiej Brygady Pancernej i reprezentant klubu Berkut WCA Fight Team powraca do klatki na starcie innym wymagającym rywalem. Dawid Pasternak po raz ostatni w klatce zaprezentował się na gali FEN 22, kiedy na pełnym dystansie musiał uznać wyższość Rafała Statkiewicza.

 

Obaj zawodnicy będą chcieli udowodnić swoją wysoką pozycję na krajowym podwórku w kategorii koguciej. Dla jednego z nich będzie to także spory krok w kierunku ewentualnej walki o tytuł. Z pewnością szybkość, dynamika i intensywność walki zagwarantuje kibicom wielkie emocje w trakcie tego pojedynku.

 

W załączonym materiale wideo skróty ostatnich walk Sylwestra Millera oraz Rafała Statkiewicza.

 

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie