ME siatkarek 2019: Szwajcaria - Słowacja. Transmisja na Polsatsport.pl

W sobotę o godzinie 19.50 w ramach drugiego meczu grupowego mistrzostw Europy na parkiet wyjdą reprezentantki Szwajcarii i Słowacji. W pierwszej kolejce nasze południowe sąsiadki bez straty seta ograły przeciwniczki z Hiszpanii, natomiast Szwajcarki przegrały 0:3 z niedawnymi sparingpartnerkami Polek - Niemkami. Transmisja spotkania Szwajcaria - Słowacja na Polsatsport.pl.

W piątek rozpoczęły się mistrzostwa Europy w piłce siatkowej kobiet. Udaną inaugurację zaliczyły Polki, które w trzech setach rozprawiły się ze Słowenkami. Na czoło grupy D wysunęły się z kolei reprezentacje Rosji, Niemiec i Słowacji. Ostatnim z wymienionych udało się w Bratysławie wygrać za trzy punkty z Hiszpankami (26:24, 29:27, 25:18), natomiast Niemki również w stolicy Słowacji i również z kompletem punktów wyszły z rywalizacji z przeciwniczkami ze Szwajcarii (25:16, 25:19, 25:21).

Teraz czas na drugą kolejkę, która może zmienić układ sił w tabeli. W jednym z meczów Szwajcarki spróbują poprawić swoją sytuację kosztem Słowaczek. Zadanie będzie jednak trudne, ponieważ faworytkami spotkania będą Słowianki. Czy zawodniczki z kraju ze stolicą w Bernie będzie stać na sprawienie niespodzianki?

Transmisja spotkania Szwajcaria - Słowacja od godziny 19.50 na Polsatsport.pl.